Jdi na obsah Jdi na menu
 


fanneli@seznam.cz

Jarka Schwabová

 Příbram

Mapa

 

img_6300.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Jarka a Fanča, 30. 10. 2010 20:39)

Všem, kteří nám posíláte gratulace, moc děkujeme !! Velice nás těší Vaše milé vzkazy, máme z nich velkou radost !!

Gratulace ke zkoušce "BH"

(sestřička Vendy a Ensien Stříbrné doly, 28. 10. 2010 22:35)

Ahoj holky, no paráda, jste velké šikulky a moooc vám oběma z celého srdíčka gratulujeme k úspěšnému složení zkoušky, skvělý rozjezd pro další zkoušky. jen tak dááál :-)...

!!! GRATULACE !!!

(Anet s Borčou, 28. 10. 2010 22:12)

Ahoj Jarko, moc vám gratulujeme ke dnešní úspěšně složené zkoušce "BH" a přejeme, aby se vám společně dařilo i při přípravách na zkoušky další!!! Zdravíme.... a přejeme mnoho štěstí.

Gratulujeme k BH

(Jíťa a Bregošek, 28. 10. 2010 21:46)

Ahoj Děvčata kratulujeme vám k úspěšně složené zkoušce BH jen tak dál :o)

Offca a Tessa

(www.altesseroyal.wbl.sk, 27. 10. 2010 18:03)

relistovala som si vaše stránky, a bolo to príjemne strávených pár minút. Aj farba, ktorá ukludnuje, aj bosíčka, na ktorú je radosť sa pozerať..
Neuvažovali ste nad videami z obrán? Tie povedia viac ako fotky, aj keď už aj z fotiek vidieť, s akou vervou sa babula vrhá do figuranta :)
Len tak btw závidíme tie RTGčka. Nás to len čaká, mám pred tým rešpekt a netuším, kedy sa k tomu dostaneme.

Ale nie to som chcela...pochváliť a pozdraviť som chcela! :)
Prajem veľa úspechov do budúcna.

Re: Offca a Tessa

(Jarka a Fanča, 27. 10. 2010 18:36)

Děkujeme za pochvalu, moc nás těší !! Snad někdy nějaké video pořídíme, určitě by bylo co ukázat :-) Také moc zdravíme a přejeme jen to nej... :-)

Gratulace ke zkoušce

(Míša a Sorbík, 19. 10. 2010 21:53)

Ahojky Jarko a Fannynko,
Gratulujeme ke splněné zkoušce a držíme palce do dalších úspěchů ;o) Děkujeme za milý vzkaz na našich stránkách, v nejbližší aktualizaci vás přidáme do odkazů, nevadí? :-)
www.urbanperunius.webnode.cz

Děkujeme

(Gabča a Argo, 19. 10. 2010 17:35)

Dobrý den, děkujeme za gratulaci .. Mrzí mě, že jsme se tam nepotkali .. tak snad někde jinde :-) My se snad ještě někdy v kruhu ukážeme :-D Mějte se krásně, Fanče posíláme podrbání :-)
www.argo-bc.wz.cz

"Velká gratulace"

(sestřička Vendy a Ensien Stříbrné doly, 14. 10. 2010 22:17)

Ahoj holky, i my vám mooc gratulujeme k vaší první úspěšně složené zkoušce vloh ovčáckého psa a je vidět, že Fannča má pasení rozhodně v krvi :-), paráda. Přejeme hodně úspěchů nejen při dalších zkouškách. Zároveň nás tentokrát potěšil milý vzkazík pro naší malou koníkovou Adélku,pa pa :-).

výstava

(Gabča, 8. 10. 2010 15:24)

Jaktože jen jako diváci? :-( Ale tak aspoň, že jedete :-) Moc se na vás těším .. Doufám, že vás poznám :-D Mějte se krásně :-) Fanče posíláme podrbání :-)

Gratulace

(Gabča, 6. 10. 2010 17:27)

Dobrý den,tak jsem se zase po dlouhé době přišla mrknout na vaše stránky :-) Máte krásný nový vzhled :-) Opravdu povedený :-) A gratulujeme k novým titulům a složené zkoušce vloh pasteveckého psa :-) Fanča je šikulka :-) Přejeme mnoho dalších úspěchů :-) Jedete na speciálku? :-) Gabča a Argo (www.argo-bc.wz.cz)

Výborně !!!

(Marcela a kluci z Kirschentalu, 3. 10. 2010 19:02)

Ahoj Jarko,
posílám velkou gratulaci ke zkoušce vloh ovčáckého psa! Fany s bez zaváhání předvedla, že má ty správné vrozené vlohy, které ,,bosíci" mají mít. Skvělý! Do dalších zkoušek mnoho zdaru.
Marcela

Pozdrávek

(sestřička Vendulka a Ensinka, 18. 8. 2010 22:53)

Ahoj Jájíku a Fannynko,
půlroční slečínka Německéno ovčáka-Ensien pozdravuje svojí kámošku Fanču, kterou má velice ráda a se kterou často řádí jak o život :-). Oceňujeme především dosavadní úžasné úspěchy, přejeme jen to nejlepší a ať se vám holky do budoucna jen a jen daří. Co dodat, krásný web a skvělé fotky, jen tak dál. Zdraví sestřička Vendy :-)
www.ensienstribrnedoly.cz

Zdravíme...

(Aneta a Borča, 6. 8. 2010 23:03)

Ahoj Jarko a Fanny,
gratulujeme k úspěchům, a přejeme mnoho dalších! Jinak ve vašich fotogaleriích je opravdu na co se koukat - máte moc hezké fotky!!! :-)
Ať se daří!!!

:-(

(Gabča, 13. 7. 2010 12:31)

Děkuji za podporu .. Barči je mi taky moc líto .. Držte se! Fanče gratuluji k českému šampionovi .. Zaslouží si ho :-) Teď hledám nevěstu Argoušovi, abych po něm mohla mít štěndo .. :-D
Mějte se krásně

:-D

(Jíťa-Brego, 17. 6. 2010 18:34)

Ahoj děkujem za gratulaci moc nás to potěšílo je nam líto že navždy odešla Barča přeje me Fannynce hodně dalších úspěchů

:-)

(Gabča a Beník, 14. 6. 2010 8:47)

Děkuji za gratulaci a přání:-) Přijímačky vyšly, sice ne úplně jak jsem chtěla, ale i tak dobrý :-D
A jak se máte? Co je nového?
Beník posílá Fanny pusinku na čumáček :-)

Gratulace a pochvala

(Gabča a Beník, 31. 5. 2010 15:45)

Ahoj Fanny, tak jsem se na tebe zase po dlouhý době přišla mrknout, koukám, že máš kupu nových výstavních úspěchů, tak ti mooc gratuluji :-) a přeju ještě větší kupu dalších ;-) Pak je tu kupa tvých nových fotek, koukám, že vůbec nezahálíš, ba naopak hodně makáš, tak přejeme spousty složených zkoušek ;-) Noo a nakonec je tu nová bonitace, tak ti gratulujeme a přejeme pořádnýho ženicha ;-)
Měj se krásně,posíláme ti podrbání a pozdravuj od nás paničku ;-)
(www.benula.wz.cz)

Léňa & Norbo

(www.norbo.estranky.cz, 28. 5. 2010 11:07)

Určitě bych dala včas vědět před cestou na jih. Budeme se tedy těšit na nějaké to setkání.
Pa L+N

Léňa & Norbo

(www.norbo.estranky.cz, 27. 5. 2010 11:52)

Ahojky,
na Vaše stránky jsem se dostala náhodně, přes stránky BC klubu. Máte to tu moc pěkný a hlavně Fanny je šikovná krasavice.
Koukám, že jste někde od Příbrami..... já jsem sice z Liberce, ale do těchto končin taky občas zavítám (do Hořovic, Jinců i Příbrami) tak se třeba někdy setkáme a seznámíme naše hafany.
Mějte se krásně, přejem mnoho dalších úspěchů!
Léňa a bosík Norbo