Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňata - plánujeme

VRH F

Dne 12. 1. 2020 proběhlo krytí Emmy švýcarským psem Eyko von der Funkhalde

Když jsem viděla Eyka na Mistrovství světa FO a FB, věděla jsem, že přesně takového psa chci pro svou Emmu. Jeho projev, nadšení pro práci a souhra s paničkou mě nadchly. Eyko je chtivý, pracovitý, odolný, vytrvalý pes, s vyrovnanou povahou. Na povahovém testu má nejvyšší možné body 10-9-10 stejně jako Emma. Má složenou nejvyšší zkoušku IPO3 a na MS FO a FB 2018 se umístil v této kategorii na 4. místě. Má krásnou veselou poslušnost a razantní obrany. Majitelka s ním zkoušela okrajově i pasení a složili zkoušku NHAT. Přitom v běžném životě je to velmi příjemný a přátelský pes. Je výborný hlídač. Eyko pochází z pracovní linie, je to středně velký pes sportovní postavy. Ve svých 9 letech je Eyko v parádní kondici. Věřím, že se krytí podařilo a že se nám narodí začátkem března štěňátka, na která se moc těším. Zda Emma zabřezla se dozvíme 3-4 týdny po krytí na ultrazvuku.

Otec:
Eyko von der Funkhalde
HD B, ED 0
Cot. 1
Povahový test 10-9-10
Zkoušky: BH1, BGH1, BGH2, NHAT, IPO1- 3
MS FO a FB 2018 - 4. místo v kategorii IPO3 ( 82/75/91 )

Matka:
Emma Fanneli
HD A, ED 0, spondyloza 0
Cot. 4 - Recommandé
Povahový test 10-9-10
CAJC, CAC
Zkoušky: BH-VT, IBGH1, SPr1
připravována na IGP1

 

letak.jpg

Eyko

img_4687.jpg

 

Štěňátka budou mít předpoklady k výcviku, k pasení a k jakémukoliv sportu, budou vhodná např. ke koním nebo jen jako parťák do rodiny, který vás bude s láskou provázet na procházkách či výletech. V případě zájmu nás můžete kontaktovat již nyní.

Více informací o Emičce v sekci Emma Fanneli

 

img_4718.jpg

 

061.jpg

 

 

****************************************************************************************************

 

Hledáme nový domov pro psa Dior Fanneli. Panička se odstěhovala a pes zůstal u rodičů, kteří na něj nemají čas. Pes je vhodný jako parťák do rodiny, především pro někoho, kdo ho bude mít rád a bude se mu věnovat. Pro bližší info mě kontaktujte nebo kontaktujte přímo majitelku zuzana.filika@seznam.cz
nebo na facebooku:
https://www.facebook.com/zuzka.pommova

Pes se narodil 24. 4. 2016 ze spojení Naira a Dagasse z Dorky, je černý s pálením.
Nachází se u Prahy.

Na obrázku může být: pes a venku